Verkwikkend ochtend bosbad (shinrin-yoku) in Bellegem (Kortrijk)

nietsdanZIJN

Verkwikkend ochtend bosbad (shinrin-yoku) in Bellegem (Kortrijk)

3 uur 6 deelnemers 

Heb je ook wel eens het gevoel dat je in een soort verdoofde staat van alleen maar ‘moeten’ bent terechtgekomen? Of voel je een onmiskenbaar verdriet, zonder dat je persé weet waar dit vandaan komt? Ben je super gestresst de laatste dagen/weken? Of voel je je alsof je de weg een beetje kwijt bent?

Kom je nog toe aan wat je zelf wilt? Vind je het moeilijk om eens iets helemaal alleen voor jezelf te doen?

 

Een bosbad brengt energie en inspiratie!  Het bos heelt op onnavolgbare wijze. En ze zorgt voor een diepe, diepe rust. Kalm vertoeven in het bos schept ruimte in je hoofd. Het is verkwikkend en brengt je weer helemaal in je eigen centrum. 

 

Laat je in slechts een paar uur begeleiden door het bos. En je zal voelen dat het overvloedige groen als snel je woelige gevoelens kalmeert. Het wuiven van de bladeren laat je gedachten uit je hoofd neerdwarrelen. In een trage pas brengt de grond je met beide voeten weer stevig op en in de aarde.En dan overspoelt het bos je met haar stilte - tussen haar geluiden. En zo raakt zij ook de stilte in jou zelf. Terwijl je de verbinding met de natuurlijke wereld aanhaalt, herstel je ook de verbinding met jezelf. 

 

Welkom, welkom in het bos!

 

Plaats: Bellegembos (Bellegem - Kortrijk)

Deelname: 33€ p. pers. incl. afsluitende bosthee en iets lekkers.

In kleine groep: maximum 6 personen (en al vanaf 1 persoon!).

Na inschrijving ontvang je alle praktische informatie in je mailbox of via tekstbericht.

Online inschrijven graag voor 13 augstus (nadien enkel nog telefonisch of via tekstbericht).

 

Prijzen

Volwassen persoon € 33
`